0

Volná místa

Sháníte stálé zaměstnání, pak jste tu správně.. Jsme táborská rodinná firma s více než 25-ti letou tradicí. Vyrábíme špičkový kancelářský nábytek, se kterým se můžete seznámit na úřadech, ministerstvech, ale i v soukromých firmách.

Aktuálně nabízíme níže uvedené pracovní pozice.

Pomocná síla na úklid

V současnosti máme volné pracovní místo na pozici uklízeč /uklízečka s možným nástupem ihned

Náplň práce:

  • Úklid administrativní budovy - kanceláře, chodby, sociální zařízení

Požadujeme:

  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • Smlouvu na DPP
  • Možnost rozvržení pracovní doby dle Vašich časových možností (cca 10 hodin týdně)

   POKUD VÁS NAŠE PRACOVNÍ NABÍDKA ZAUJALA, POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: recepce@vasa.cz. Budeme se těšit!

Obsluha CNC strojů

Dále nabízíme pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici obsluha CNC strojů s možným nástupem ihned.

·        Obsluha CNC strojů

·         Dodržování pořádku a čistoty na pracovišti

Požadujeme:

  • Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
  • Manuální zručnost a fyzická zdatnost
  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
  • Jednosměnný provoz
  • Náborový příspěvek v hodnotě 10000 Kč (po zkušební době)
  • Zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, pracovní oblečení, prémie za docházku, prémie dle výsledků společnosti, firemní akce, možnost zapůjčení služebních automobilů pro soukromé účely, sleva na firemní výrobky)
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Příjemné prostředí a dobrý pracovní kolektiv

POKUD VÁS NAŠE PRACOVNÍ NABÍDKA ZAUJALA, POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: musil@vasa.cz. Budeme se těšit!

Zboží bylo úspěšně přidáno do tašky