0

Služby truhlářům

Potřebujete přesně nařezat materiál nebo třeba vyrobit kuchyňské korpusy?

Poskytujeme pro truhláře řezání na míru a olepování s předfrézami, tvarové olepování apod. Veškerý materiál je možné u nás také zakoupit. Dostupnost materiálů a další informace o poskytovaných službách získáte na tel. 777 772 013 - p. Musil, případně na tel. 381 609 111.

Vyrábíme kuchyňské korpusy pro truhláře a kuchyňská studia

Zároveň nabízíme truhlářům a kuchyňským studiím výrobu kuchyňských korpusů, řezání a olepování kuchyňských pracovních desek. Informace ke kuchyním získáte na tel. 777 772 013 nebo na tel. 381 609 111.

Přesné formátování

Velkoplošná pila Gabbiani Galaxy T3 umožňuje přesné formátování materiálu s minimální odpadovostí. Díky automatizaci a skvělé logistice stroje je možné téměř 100% využití deskového materiálu.

 

Frézování, tvarování

Naše výroba disponuje velkoformátovou čtyřosou CNC frézou, a proto jsme schopni deskové materiály zpracovat do různě členitých tvarů, včetně otvorů a zafrézovaných detailů.

Čisté hrany

Za vysokou kvalitou veškerých zpracovaných  hran nábytku stojí ohraňovací stroj, který hrany nejen lepí, ale zároveň i čistí. Na všech produktech používáme 2 mm ABS hrany. 

Zboží bylo úspěšně přidáno do tašky