0

Gatema

REALIZACE: srpen 2018

Společnost GATEMA, a. s. byla založena v roce 1992 a působí v oblasti vývoje informačních systémů. Společnost prošla bouřlivým rozvojem a nyní zaměstnává 150 zaměstnanců ve čtyřech divizích.

Koncem července jsme byli osloveni s poptávkou, zda-li bychom navrhli větší kancelář a zasedací místnost pro novou pobočku v Třebíči. Při úvodní konzultaci na místě, jsme si vyslechli základní požadavky zákazníka a dali jsme se do práce. Během jednoho týdne jsme měli odsouhlasené 3D vizualizace a mohli jsme spustit výrobu. 

Půdorys kanceláří  

 

Jednalo se o kompletní zakázku včetně montáže. Pro tento projekt jsme zvolili kancelářských stolů Ergo s naší PUR hranou a skříně ze systému I. 

V hlavní kanceláři jsme vytvořili 5 pracovních míst. Každé místo je tvořeno tvarovým pracovním stolem délky 180 cm, dále je doplněno přístavným kontejnerem s prodlouženou vrchní deskou a jednacím doplňkem. Zázemí pro přípravu kávy a nápojů tvoří minikuchyňka, která byla lehce atypicky upravena. V její pravé části je umístěna lednička s malým mrazákem.

Zasedací místnost je vybavena jednoduše. Jednací stůl o rozměru 200x90 cm je určen pro 8 osob. Dále v této místnosti naleznete věšák na odložení kabátů a malou skříňku pro uložení technického vybavení na obsluhu dataprojektoru.

Použitý dekor: dub šedý v kombinaci s antracitem

Sezení jsme s klientem vybrali od společnosti RIM, konkrétně model židlí FLEXI 1104 a konferenční NET. Opěradla židlí tvoří kvalitní a pohodlná samonosná síťovina.

Zboží bylo úspěšně přidáno do tašky